Prisboka › Leksikon
Granola kakao&bringebær bare bra
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 39,40 (91,63 per kg) Granola Kakao&Bringebær 430g Bare Bra
- Oda — 45,- (104,65 per kg) Bare Bra Granola Kakao og Bringebær 430 g
- Meny — 49,90 (116,05 per kg) Granola Kakao&Bringebær 430g Bare Bra
Prisforskjellen er 10,50 mellom Kiwi og Meny — 27 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka