Prisboka › Leksikon
Farfalle barilla
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 24,90 (49,80 per kg) Farfalle 500g Barilla
- Kiwi — 29,90 (59,80 per kg) Farfalle 500g Barilla
- Oda — 34,80 (69,60 per kg) Barilla Farfalle 500 g
Prisforskjellen er 9,90 mellom Meny og Oda — 40 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka