Prisboka › Leksikon
Sitronkake m/glasur berthas
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 20,85 (59,57 per kg) Sitronkake m/Glasur 350g Berthas
- Kiwi — 35,90 (99,72 per kg) Sitronkake m/Glasur 360g Berthas
- Oda — 41,80 (116,11 per kg) BERTHAS Sitronkake med glasur 360 g
Prisforskjellen er 20,95 mellom Meny og Oda — 100 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka