Prisboka › Leksikon
Gulrotkake berthas
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 44,40 (134,55 per kg) Gulrotkake 330g Berthas
- Meny — 57,90 (175,45 per kg) Gulrotkake 330g Berthas
- Oda — 66,80 (185,56 per kg) BERTHAS Gulrotkake 360 g
Prisforskjellen er 22,40 mellom Kiwi og Oda — 50 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka