Prisboka › Leksikon
Sjokoladekake berthas
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 44,40 (134,55 per kg) Sjokoladekake 330g Berthas
- Meny — 57,90 (175,45 per kg) Sjokoladekake 330g Berthas
- Oda — 67,80 (188,33 per kg) BERTHAS Sjokoladekake 360 g
Prisforskjellen er 23,40 mellom Kiwi og Oda — 53 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Sjokoladekake, med glasur, kjøpt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 439 kcal (1838 kJ)
- Fett — 22,0 g
- herav mettede fettsyrer — 6,4 g
- herav enumettede fettsyrer — 9,9 g
- herav flerumettede fettsyrer — 4,6 g
- Karbohydrat — 54,2 g
- herav sukkerarter — 35,2 g
- herav stivelse — 19,0 g
- Kostfiber — 2,0 g
- Protein — 4,9 g
- Salt (NaCl) — 1,8 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.