Prisboka › Leksikon
Terteskjell berthas
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 35,80 (170,48 per kg) Terteskjell 8stk 210g Berthas
- Oda — 42,10 (200,48 per kg) BERTHAS Terteskjell 210 g
- Meny — 46,90 (223,33 per kg) Terteskjell 8stk 210g Berthas
Prisforskjellen er 11,10 mellom Kiwi og Meny — 31 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka