Prisboka › Leksikon
Betasuppe toro
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 19,45 (173,66 per kg) Betasuppe 112g Toro
- Kiwi — 26,40 (235,71 per kg) Betasuppe 112g Toro
- Rema 1000 — 28,40 (253,57 per kg) BETASUPPE 112G TORO
- Oda — 29,40 (262,50 per kg) Toro Betasuppe 112 g
Prisforskjellen er 9,95 mellom Meny og Oda — 51 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Betasuppe, hjemmelaget — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 40 kcal (170 kJ)
- Fett — 1,3 g
- herav mettede fettsyrer — 0,5 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,6 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,2 g
- Karbohydrat — 3,1 g
- herav sukkerarter — 1,6 g
- herav stivelse — 1,4 g
- Kostfiber — 1,0 g
- Protein — 3,6 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.