Prisboka › Leksikon
Big one pizza meat lover
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,90 (90,61 per kg) Big one pizza meat lover 330g
- Meny — 79,90 (143,96 per kg) Big One Pizza Meat Lover 555g
- Oda — 103,20 (185,95 per kg) Big One Meat Lover Pizza 555 g
Prisforskjellen er 73,30 mellom Kiwi og Oda — 245 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka