Prisboka › Leksikon
Billys pan pizza original
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 18,90 (111,18 per kg) Billys Pan Pizza Original 170g
- Oda — 20,10 (118,24 per kg) Billys Pan Pizza Original 170 g
- Meny — 23,90 (140,59 per kg) Billys Pan Pizza Original 170g
Prisforskjellen er 5,- mellom Kiwi og Meny — 26 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka