Prisboka › Leksikon
Big one pizza pepperoni
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 61,90 (104,92 per kg) Big One Pizza Pepperoni 590g
- Meny — 69,90 (118,47 per kg) Big One Pizza Pepperoni 590g
- Oda — 85,70 (145,25 per kg) Big One Pepperoni Pizza 590 g
Prisforskjellen er 23,80 mellom Kiwi og Oda — 38 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Pizza, skinke, pepperoni og kjøttdeig, kjøpt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 218 kcal (918 kJ)
- Fett — 7,0 g
- herav mettede fettsyrer — 3,3 g
- herav enumettede fettsyrer — 2,9 g
- herav flerumettede fettsyrer — 1,0 g
- Karbohydrat — 24,0 g
- herav sukkerarter — 5,0 g
- herav stivelse — 19,0 g
- Kostfiber — 3,0 g
- Protein — 13,4 g
- Salt (NaCl) — 1,2 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.