Prisboka › Leksikon
Bønnespirer r
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 13,50 (31,76 per kg) BØNNESPIRER 425G R
- Meny — 15,90 (37,41 per kg) Bønnespirer 425g Eldorado
- Kiwi — 19,90 (110,56 per kg) Bønnespirer 180g
Prisforskjellen er 6,40 mellom Rema 1000 og Kiwi — 47 % dyrere hos Kiwi.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka