Prisboka › Leksikon
Bordmargarin first price
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 16,90 (42,25 per kg) Bordmargarin 400g First Price
- Meny — 16,90 (42,25 per kg) Bordmargarin 400g First Price
- Rema 1000 — 21,50 (53,75 per kg) BORDMARGARIN 400G R
Prisforskjellen er 4,60 mellom Kiwi og Rema 1000 — 27 % dyrere hos Rema 1000.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka