Prisboka › Leksikon
Brokkoliblanding first price
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 18,90 (37,80 per kg) Brokkoliblanding 500g First Price
- Rema 1000 — 21,90 BROKKOLIBLANDING PRIMA
- Meny — 27,40 (54,80 per kg) Brokkoliblanding 500g First Price
- Oda — 27,40 (54,80 per kg) Vår laveste pris brokkoliblanding 500 g
Prisforskjellen er 8,50 mellom Kiwi og Oda — 45 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka