Prisboka › Leksikon
Brokkolitopper prima
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 15,90 (35,33 per kg) BROKKOLITOPPER 450G PRIMA
- Kiwi — 15,90 (35,33 per kg) Brokkolitopper 450g Eldorado
- Meny — 26,90 (59,78 per kg) Brokkolitopper 450g Eldorado
- Oda — 27,20 (54,40 per kg) Brokkolitopper 500 g
Prisforskjellen er 11,30 mellom Rema 1000 og Oda — 71 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka