Prisboka › Leksikon
Caesar dressing caj p
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 37,90 (126,33 per l) Caesar Dressing 300ml Caj P
- Oda — 44,30 (147,67 per l) Caj P Caesar Dressing 300 ml
- Meny — 48,50 (161,67 per l) Caesar Dressing 300ml Caj P
Prisforskjellen er 10,60 mellom Kiwi og Meny — 28 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka