Prisboka › Leksikon
Camembert
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,40 (217,78 per kg) Camembert 135g Eldorado
- Meny — 32,20 (238,52 per kg) Camembert 135g Eldorado
- Rema 1000 — 49,90 (199,60 per kg) CAMEMBERT 250G
Prisforskjellen er 20,50 mellom Kiwi og Rema 1000 — 70 % dyrere hos Rema 1000.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Camembert, hvitmuggost — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 302 kcal (1253 kJ)
- Fett — 25,0 g
- herav mettede fettsyrer — 14,2 g
- herav enumettede fettsyrer — 5,6 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,7 g
- Karbohydrat — 0,1 g
- herav sukkerarter — 0,1 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 19,3 g
- Salt (NaCl) — 1,2 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.