Prisboka › Leksikon
Cheez doodles olw
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 15,- (187,50 per kg) Cheez Doodles 80g Olw
- Kiwi — 18,90 (157,50 per kg) Cheez Doodles 120g Olw
- Oda — 26,10 (217,50 per kg) Olw Cheez Doodles 120 g
Prisforskjellen er 11,10 mellom Meny og Oda — 74 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka