Prisboka › Leksikon
Cherrytomater mutti
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 27,40 (68,50 per kg) Cherrytomater 400g Mutti
- Oda — 37,10 (92,75 per kg) Mutti Cherrytomater 400 g
- Meny — 39,90 (99,75 per kg) Cherrytomater 400g Mutti
Prisforskjellen er 12,50 mellom Kiwi og Meny — 46 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Cherrytomat, importert, rå — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 17 kcal (71 kJ)
- Fett — 0,2 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,1 g
- Karbohydrat — 2,5 g
- herav sukkerarter — 2,5 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 1,0 g
- Protein — 0,6 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.