Prisboka › Leksikon
Maiskaker chia/havsalt friggs
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 14,90 (114,62 per kg) Maiskaker Chia/Havsalt 130g Friggs
- Rema 1000 — 21,40 (164,62 per kg) MAISKAKER CHIA/HAVSALT 130G FRIGGS
- Oda — 22,90 (176,15 per kg) Friggs Maiskaker Chia & Havsalt 130 g
- Meny — 24,90 (191,54 per kg) Maiskaker Chia/Havsalt 130g Friggs
Prisforskjellen er 10,- mellom Kiwi og Meny — 67 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka