Prisboka › Leksikon
Tomater hakkede chili eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 9,90 (25,38 per kg) Tomater Hakkede Chili 390g Eldorado
- Oda — 14,40 (36,92 per kg) R Hakkede tomater Med chili 390 g
- Meny — 15,90 (40,77 per kg) Tomater Hakkede Chili 390g Eldorado
Prisforskjellen er 6,- mellom Kiwi og Meny — 61 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka