Prisboka › Leksikon
Tomatketchup hot chili idun
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 22,90 (43,21 per kg) Tomatketchup Hot Chili 530g Idun
- Oda — 34,70 (65,47 per kg) Idun Tomatketchup Hot Chili 530 g
- Meny — 38,90 (73,40 per kg) Tomatketchup Hot Chili 530g Idun
Prisforskjellen er 16,- mellom Kiwi og Meny — 70 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka