Prisboka › Leksikon
Chilinøtter eldorado
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 21,40 (122,29 per kg) Chilinøtter 175g Eldorado
- Rema 1000 — 22,10 (126,29 per kg) CHILINØTTER 175G R
- Oda — 22,30 (127,43 per kg) R Chilinøtter 175 g
- Meny — 27,90 (159,43 per kg) Chilinøtter 175g Eldorado
Prisforskjellen er 6,50 mellom Kiwi og Meny — 30 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Chilinøtter — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 519 kcal (2162 kJ)
- Fett — 32,3 g
- herav mettede fettsyrer — 5,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 21,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 5,2 g
- Karbohydrat — 37,2 g
- herav sukkerarter — 6,5 g
- herav stivelse — 30,7 g
- Kostfiber — 7,0 g
- Protein — 16,1 g
- Salt (NaCl) — 2,7 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.