Prisboka › Leksikon
Chili sauce heinz
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 36,90 (108,53 per kg) Chili Sauce 340g Heinz
- Oda — 44,80 (135,76 per kg) Heinz Chili sauce 330 g
- Meny — 44,90 (136,06 per kg) Chili Sauce 330g Heinz
Prisforskjellen er 8,- mellom Kiwi og Meny — 22 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka