Prisboka › Leksikon
Toffin classic freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,90 (213,57 per kg) Toffin Classic 140g Freia
- Meny — 32,83 (234,50 per kg) Toffin Classic 140g Freia
- Oda — 46,- (328,57 per kg) FREIA Toffin Classic 140 g
Prisforskjellen er 16,10 mellom Kiwi og Oda — 54 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka