Prisboka › Potetgull › Potetgull classic salt maarud
Potetgull classic salt maarud
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 29,90 (119,60 per kg) Potetgull Classic Salt 250g Maarud
- Kiwi — 32,90 (131,60 per kg) Potetgull Classic Salt 250g Maarud
- Oda — 42,10 (175,42 per kg) Maarud Potetgull classic salt 240 g
Prisforskjellen er 12,20 mellom Meny og Oda — 41 % dyrere hos Oda.
Se hele oversikten: hva koster potetgull?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka