Prisboka › Potetgull › Kims potetgull salt crunch
Kims potetgull salt crunch
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 28,90 (144,50 per kg) Kims Potetgull Salt Crunch 200g
- Oda — 35,70 (178,50 per kg) KiMs Salt crunch potetgull 200 g
- Meny — 41,50 (207,50 per kg) Kims Potetgull Salt Crunch 200g
Prisforskjellen er 12,60 mellom Kiwi og Meny — 44 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster potetgull?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka