Prisboka › Leksikon
Cookieglede oreokrem freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 39,90 (219,23 per kg) Cookieglede Oreokrem 182g Freia
- Kiwi — 39,90 (255,77 per kg) Cookieglede Oreokrem 156g Freia
- Oda — 50,20 (321,79 per kg) FREIA Cookieglede Oreokrem 156 g
Prisforskjellen er 10,30 mellom Meny og Oda — 26 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka