Prisboka › Leksikon
Vitaminbjørner cola collett
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 44,90 (0,75 per stk) Vitaminbjørner Cola 60stk Collett
- Rema 1000 — 92,70 (1,55 per stk) COLLETT VITAMINBJØRNER COLA 60STK
- Meny — 110,- (1,83 per stk) Vitaminbjørner Cola 60stk Collett
Prisforskjellen er 65,10 mellom Kiwi og Meny — 145 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Vitaminbjørner, 2,1 g/stk, Collett — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — – kcal (– kJ)
- Fett — 0,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 26,0 g
- herav sukkerarter — – g
- herav stivelse — – g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,0 g
- Salt (NaCl) — – g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.