Prisboka › Leksikon
Cloetta pops original
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 45,30 (215,71 per kg) Cloetta Pops Original 210 g
- Kiwi — 49,10 (233,81 per kg) Pops Original 210g Cloetta
- Meny — 59,90 (285,24 per kg) Pops Original 210g Cloetta
Prisforskjellen er 14,60 mellom Oda og Meny — 32 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka