Prisboka › Leksikon
Daim dobbel freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 13,93 (248,75 per kg) Daim Dobbel 56g Freia
- Oda — 15,80 (282,14 per kg) FREIA Daim Dobbel 56 g
- Kiwi — 18,40 (317,24 per kg) Daim Dobbel 58g Freia
Prisforskjellen er 4,47 mellom Meny og Kiwi — 32 % dyrere hos Kiwi.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka