Prisboka › Leksikon
Dipmix holiday maarud
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 16,40 (745,45 per kg) Maarud Dipmix Holiday 22 g
- Kiwi — 37,30 (565,15 per kg) Dipmix Holiday 3pk 66g Maarud
- Meny — 55,90 (846,97 per kg) Dipmix Holiday 3pk 66g Maarud
Prisforskjellen er 39,50 mellom Oda og Meny — 241 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka