Prisboka › Leksikon
Dipmix tortilla maarud
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 38,30 (580,30 per kg) Dipmix Tortilla 3pk 66g Maarud
- Oda — 52,60 (796,97 per kg) Maarud Tortilla dipmix 3 x 22 g 66 g
- Meny — 53,50 (810,61 per kg) Dipmix Tortilla 3pk 66g Maarud
Prisforskjellen er 15,20 mellom Kiwi og Meny — 40 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka