Prisboka › Leksikon
Eplecider eddik heinz
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 63,40 (134,04 per l) Eplecider Eddik 473ml Heinz
- Oda — 81,90 (173,15 per l) Heinz Eplecider eddik 473 ml
- Meny — 91,- (192,39 per l) Eplecider Eddik 473ml Heinz
Prisforskjellen er 27,60 mellom Kiwi og Meny — 44 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka