Prisboka › Leksikon
Lofoten fiskesaus toro
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 11,95 (351,47 per kg) Lofoten Fiskesaus 34g Toro
- Kiwi — 18,40 (541,18 per kg) Lofoten Fiskesaus 34g Toro
- Rema 1000 — 19,90 LOFOTEN FISKESAUS TORO
- Oda — 21,50 (537,50 per kg) Toro Lofoten fiskesaus 40 g
Prisforskjellen er 9,55 mellom Meny og Oda — 80 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka