Prisboka › Leksikon
Havregrøt fjordland
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 20,90 (56,49 per kg) Havregrøt 370g Fjordland
- Meny — 29,90 (80,81 per kg) Havregrøt 370g Fjordland
- Oda — 129,90 (64,95 per kg) Fjordland Havregrøt 2 kg
Prisforskjellen er 109,- mellom Kiwi og Oda — 522 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka