Prisboka › Leksikon
Komler/raspeballer fjordland
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 88,40 (155,09 per kg) Komler/Raspeballer 570g Fjordland
- Oda — 107,70 (188,95 per kg) Fjordland Komler/Raspeballer 570 g
- Meny — 119,- (208,77 per kg) Komler/Raspeballer 570g Fjordland
Prisforskjellen er 30,60 mellom Kiwi og Meny — 35 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka