Prisboka › Leksikon
Risgrøt laktosefri fjordland
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,40 (73,50 per kg) Risgrøt Laktosefri 400g Fjordland
- Oda — 37,40 (93,50 per kg) Fjordland Laktosefri risgrøt 400 g
- Meny — 43,90 (109,75 per kg) Risgrøt Laktosefri 400g Fjordland
Prisforskjellen er 14,50 mellom Kiwi og Meny — 49 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Risgrøt, med lettmelk — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 72 kcal (304 kJ)
- Fett — 0,6 g
- herav mettede fettsyrer — 0,4 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 13,1 g
- herav sukkerarter — 3,2 g
- herav stivelse — 9,8 g
- Kostfiber — 0,1 g
- Protein — 3,3 g
- Salt (NaCl) — 0,6 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.