Prisboka › Knekkebrød › Flatbrød mors hjemmebakte
Flatbrød mors hjemmebakte
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 34,90 (67,12 per kg) Flatbrød Mors Hjemmebakte 520g
- Oda — 45,40 (87,31 per kg) Mors Hjemmebakte Flatbrød 520 g
- Meny — 53,90 (103,65 per kg) Flatbrød Mors Hjemmebakte 520g
Prisforskjellen er 19,- mellom Kiwi og Meny — 54 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster knekkebrød?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Flatbrød, hjemmebakt type, kjøpt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 327 kcal (1378 kJ)
- Fett — 2,6 g
- herav mettede fettsyrer — 0,3 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,5 g
- herav flerumettede fettsyrer — 1,4 g
- Karbohydrat — 58,4 g
- herav sukkerarter — 1,9 g
- herav stivelse — 56,5 g
- Kostfiber — 14,0 g
- Protein — 10,4 g
- Salt (NaCl) — 0,9 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.