Prisboka › Knekkebrød › Husman knekkebrød wasa
Husman knekkebrød wasa
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 24,10 (46,35 per kg) Husman Knekkebrød 520g Wasa
- Oda — 29,90 (57,50 per kg) Wasa Knekkebrød Husman 520 g
- Meny — 32,90 (63,27 per kg) Husman Knekkebrød 520g Wasa
Prisforskjellen er 8,80 mellom Kiwi og Meny — 37 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster knekkebrød?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Knekkebrød, rug, Husman — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 319 kcal (1348 kJ)
- Fett — 1,1 g
- herav mettede fettsyrer — 0,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,2 g
- Karbohydrat — 62,3 g
- herav sukkerarter — 1,7 g
- herav stivelse — 60,6 g
- Kostfiber — 14,0 g
- Protein — 7,8 g
- Salt (NaCl) — 1,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.