Prisboka › Leksikon
M freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,90 (166,11 per kg) M 180g Freia
- Meny — 39,90 (221,67 per kg) M 180g Freia
- Oda — 52,- (346,67 per kg) FREIA M 150 g
Prisforskjellen er 22,10 mellom Kiwi og Oda — 74 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka