Prisboka › Leksikon
Jam fruktpektin freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 25,40 (362,86 per kg) Jam Fruktpektin 70g Freia
- Oda — 27,- (385,71 per kg) FREIA Jam fruktpektin 70 g
- Meny — 29,90 (427,14 per kg) Jam Fruktpektin 70g Freia
Prisforskjellen er 4,50 mellom Kiwi og Meny — 18 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka