Prisboka › Leksikon
Sjokoklem freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 46,40 (257,78 per kg) Sjokoklem 180g Freia
- Oda — 62,80 (348,89 per kg) FREIA Sjokoklem 180 g
- Meny — 66,90 (371,67 per kg) Sjokoklem 180g Freia
Prisforskjellen er 20,50 mellom Kiwi og Meny — 44 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka