Prisboka › Leksikon
Sjokonøtt freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 45,90 (131,14 per kg) Sjokonøtt 350g Freia
- Oda — 53,- (151,43 per kg) FREIA Sjokonøtt 350 g
- Meny — 55,90 (159,71 per kg) Sjokonøtt 350g Freia
Prisforskjellen er 10,- mellom Kiwi og Meny — 22 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka