Prisboka › Leksikon
Vaniljesukker freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 21,20 (121,14 per kg) Vaniljesukker 175g Freia
- Oda — 34,70 (198,29 per kg) FREIA Vaniljesukker 175 g
- Meny — 38,90 (222,29 per kg) Vaniljesukker 175g Freia
Prisforskjellen er 17,70 mellom Kiwi og Meny — 83 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Vaniljesukker — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 364 kcal (1549 kJ)
- Fett — 0,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 91,1 g
- herav sukkerarter — 91,1 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,0 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.