Prisboka › Pasta › Sopps makaroni fullkorn
Sopps makaroni fullkorn
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 19,80 (39,60 per kg) Sopps Makaroni fullkorn 500 g
- Meny — 22,90 (45,80 per kg) Makaroni Fullkorn 500g Sopps
- Kiwi — 25,40 (50,80 per kg) Makaroni Fullkorn 500g Sopps
Prisforskjellen er 5,60 mellom Oda og Kiwi — 28 % dyrere hos Kiwi.
Se hele oversikten: hva koster pasta?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka