Prisboka › Pasta › Makaroni snarkokt sopps
Makaroni snarkokt sopps
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 23,50 (36,15 per kg) Makaroni Snarkokt 650g Sopps
- Oda — 33,40 (51,38 per kg) Sopps Makaroni snarkokt 650 g
- Meny — 36,90 (56,77 per kg) Makaroni Snarkokt 650g Sopps
Prisforskjellen er 13,40 mellom Kiwi og Meny — 57 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster pasta?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka