Prisboka › Leksikon
Toro tomatsuppe med fullkornsmakaroni
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 16,90 (129,01 per kg) Toro Tomatsuppe med fullkornsmakaroni 131 g
- Meny — 19,90 (156,69 per kg) Tomatsuppe m/Fullkornsmakaroni 127g Toro
- Kiwi — 25,90 (203,94 per kg) Tomatsuppe m/Fullkornsmakaroni 127g Toro
Prisforskjellen er 9,- mellom Oda og Kiwi — 53 % dyrere hos Kiwi.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Tomatsuppe, med makaroni, av pulver — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 48 kcal (202 kJ)
- Fett — 0,9 g
- herav mettede fettsyrer — 0,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,4 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,2 g
- Karbohydrat — 8,5 g
- herav sukkerarter — 2,8 g
- herav stivelse — 5,8 g
- Kostfiber — 0,5 g
- Protein — 1,2 g
- Salt (NaCl) — 0,8 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.