Prisboka › Leksikon
Fullkornsnudler eldorado
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 12,90 (51,60 per kg) Fullkornsnudler 250g Eldorado
- Oda — 15,60 (62,40 per kg) R Fullkornsnudler 250 g
- Rema 1000 — 15,90 (63,60 per kg) FULLKORNSNUDLER 250G R
- Meny — 18,50 (74,- per kg) Fullkornsnudler 250g Eldorado
Prisforskjellen er 5,60 mellom Kiwi og Meny — 43 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka