Prisboka › Leksikon
Granola jordbær synnøve
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 27,40 (72,11 per kg) Granola Jordbær 380g Synnøve
- Meny — 38,50 (101,32 per kg) Granola Jordbær 380g Synnøve
- Oda — 44,90 (115,13 per kg) Synnøve Granola med jordbær 390 g
Prisforskjellen er 17,50 mellom Kiwi og Oda — 64 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Jordbær, rå — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 34 kcal (144 kJ)
- Fett — 0,2 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,2 g
- Karbohydrat — 6,6 g
- herav sukkerarter — 6,6 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 2,0 g
- Protein — 0,5 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.