Prisboka › Leksikon
Gratinerte poteter m/ost mills
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,90 (264,60 per kg) Gratinerte Poteter m/Ost 113g Mills
- Oda — 39,80 (352,21 per kg) Mills Gratinerte poteter med ost 113 g
- Meny — 45,90 (406,19 per kg) Gratinerte Poteter m/Ost 113g Mills
Prisforskjellen er 16,- mellom Kiwi og Meny — 54 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka